رابطه جنسی


بسیاری از زوجین، از برقراری رابطه جنسی یکدیگر لذت کافی را نمی برند این مسئله بی شک می تواند مشکلات بسیار زیاد روحی و روانی را بخصوص برای خانم ها ایجاد نماید. با کشف بهترین ساعت انجام رابطه جنسی، می توانید از رابطه جنسی با همسر خود بیشترین لذت را ببرید.

بهترین ساعت برای برقراری رابطه جنسی

برای برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش  باید ساعت آن را نیز در نظر گرفت.اما چه زمانی بهترین وقت برای اینکار است؟

به گزارش  پرنسس  اگر زوج ها بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی را بدانند رضایت بیشتری از این رابطه نصیبشان می شود.

دانستن ساعت صحیح برقراری رابطه جنسی، به طرفین کمک می کند تا در بهترین شرایط روحی و روانی به سراغ ایجاد رابطه جنسی رفته و در به اوج رسیدن در لذت جنسی، از شانس بیشتری برخوردار باشند. بسیاری از خانم ها ممکن است بخاطراینکه در رابطه های جنسی خود با ارگاسم نمی رسند، دچار مشکلات روحی و روانی فراوانی شوند در بسیاری از اوقات، زنان حتی از بازگو کردن این مسئله با شوهر خود اجتناب می ورزند و بدون انکه از رابطه جنسی خود با همسرشان لذت کافی را ببرند به زندگی ادامه می دهند و هیچگاه شکایت نمی کنند.

بدون تردید اگر بخواهیم مهم ترین مشکلات زندگی زناشویی در دنیای امروز را نام ببریم، عدم رضایت از رابطه جنسی یکی از رتبه های ابتدایی را به خودش اختصاص می دهد. مشکلی که هر چه پیش می رویم ابعاد پیچیده تری به خود می گیرد و پیدا کردن راهکاری اساسی برای آن سخت و سخت تر می شود؛ اما برای این گره به ظاهر کور می توان راه حل های ساده و مؤثری پیدا کرد، راه حل هایی که تنها به یکسری تغییرات کوچک در سبک زندگی نیاز دارد.

یکی از اولین کارهایی که می توان برای رفع مشکل زناشویی انجام داد، پیدا کردن بهترین زمان ممکن برای برقراری رابطه جنسی است. در واقع، اگر زوج ها بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی را بدانند رضایت بیشتری از این رابطه نصیبشان می شود. با این حال اگر شما هم نتوانسته اید ساعت و زمان درستی برای این بخش از زندگی پیدا کنید جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چون دانشمندان به این سؤال شما پاسخ می دهند. آنها می گویند: مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی ساعت ۳ بعدازظهر است.

هر چند اغلب زنان و مردان این ساعت از روز در منزل نیستند و هر کدام به کاری اشتغال دارند؛ ولی بنا بر تحقیقات انجام شده: ۳ بعدازظهر هم برای زنان و هم برای مردان زمانی است که می توانند اوج لذت و رضایت جنسی را از یک رابطه داشته باشند. این میزان از رضایت به دلیل افزایش سطح هورمون کورتیزول در زنان مربوط می شود که در هوشیاری و میزان انرژی آنها برای رابطه جنسی تأثیر بسزایی دارد. از طرف دیگر، سطح بالای هورمون استروژن در این موقع از روز موجب افزایش احساسات مردان در حین رابطه جنسی می شود.

این در حالی است که، در باقی ساعات روز به خصوص هنگام شب که در خواب میزان تستوسترون مردان افزایش پیدا می کند و همین مسأله بر عملکرد آنها در رابطه جنسی اثر منفی می گذارد. به همین دلیل، ۳ بعدازظهر که استروژون افزایش و تستوسترون کاهش پیدا می کند بهترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش است. بنابراین، اگر می خواهید لذت و رضایت بیشتری را در این رابطه تجربه کنید بعدازظهرها را به رابطه جنسی با همسرتان اختصاص دهید. به یاد داشته باشید، ۳ بعدازظهر بهترین و مناسب ترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی موفق است.