مومیایی زنده

قطعا باور نمی کنید اگر به شما بگوییم که یک مومیایی پس از 200 سال هنوز زنده باشد.

بله درست متوجه شدید. این مومیایی با وجودی که دویست سال است که مومیایی شده است امام زنده بوده و دارای روح می باشد.

کشف مومیایی 200 ساله‌ ای که هنوز زنده است

اتفاقات عجیب و غریب در جهان دور از تصور نیست اما کشف مومیایی 200 ساله ای که هنوز زنده است یکی از عجیب ترین این اتفاقات است که کشف ماجرای ان بسیار جالب خواهد بود.به گزارش پارسناز کشف مومیایی یک راهب بودایی ناحیه اولان باتور مغولستان در یک حالت عجیب چهارزانو و دست‌های خمیده در پوشش پوسته گاو، ذهن دانشمندان را مشغول به خود کرد.

بعد از کشف این جسد در پوست گاو، حدس و گمان به همراه بود که باعث انتقال این مومیایی به مرکز تحقیقات مغولستان شد تا دانشمندان پژوهش‌های خود را بر روی آن آغاز کنند.

مومیایی 200 ساله زنده

بعد از مطالعات و تحقیقات اولیه پروفسور «کانهوچین پورباتا» بنیان‌گذار هنر بودایی در دانشگاه مغولستان، اعلام کرد: این مومیایی در حالت نشسته و موقعیت نیلوفر آبی است. دست چپ وی باز و دست راست آن نمادی از موعظه کاماسوترا است و به احتمال زیاد این مومیایی 200 ساله زنده است. به گفته این دانشمند، این مومیایی دارای روح بوده و در خلصه ای عمیق فرورفته و درحال عبادت پروردگار خویش می باشد.

یکی از درجات بالای خود هیپنوتیزیمی، مرحله ای است که فرد با مرده هیچ تفاوتی نداشته و بدن او کوچکترین اثاری از حیاط را نشان نمی دهد.

وی همچنین افزود: از این نشانه‌ها و نوع نشستن، معلوم است که راهب نمرده است؛ بلکه با توجه به سنت باستانی بودایی، در حالت مراقبه شدید و عمیق «توکدام» قرار گرفته است.

طبق گمانه‌زنی‌های اولیه گفته می‌شود به احتمال قوی این بودا معلم بوده است.«توکدام» هم در آیین بودایی به مرحله قبل از «تیروانا» گفته می‌شود که درست قبل از محو جسمانیت روی می‌دهد و در این حالت فرد، هنوز زنده محسوب می‌شود.تحقیقات بر روی این مومیایی عجیب و غریب همچنان ادامه دارد …