بازگشت جناب خان

شنیده ها حاکی از آن است که برنامه محبوب خنده وانه، در حال تولید بوده و بزودی جناب خان باز خواهد گشت اما اینابر به همراه احلام

بازگشت جناب خان با احلام

در قسمت جدید برنامه خنده وانه، جناب خان ازدواج کرده و با همسر خود احلام خانم در برنامه حضور پیا خواهد کرد.

گوشه‌ای از فصل دوم برنامه «خندوانه» شبکه نسیم گلچین شده و به مدت 2 ساعت در بلندترین شب سال مهمان چشم‌های مخاطبان این شبکه می‌شود.

مهدی منفرد مدیر تآمین برنامه شبکه نسیم با اعلام این خبر، از تدارک برنامه‌های متنوع برای شب یلدا در شبکه نسیم خبر داد.

بازگشت جناب خان با احلام

بنا به گفته او، مخاطبان شبکه نسیم دوشنبه 30 آذر پس از تماشای سریال «ساخت ایران» در ساعت 20، می‌توانند شاهد بازپخش یکی از برنامه‌های جذاب کلاه قرمزی در ساعت 20:30 در شبکه نسیم باشند.

منفرد با بیان اینکه برنامه «خورجین» نیز در ساعت 21 گلچینی از برنامه‌های خاطره‌انگیز سیما در شب‌های یلدا را روی آنتن می‌برد گفت: پخش پشت صحنه مجموعه «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری از دیگر برنامه‌های شبکه نسیم در مهمترین شب نشینی سال ایرانیان است که در ساعت 21:30 پخش می‌شود.

وی افزود: پخش گوشه‌ای از فصل دوم برنامه‌ «خندوانه» به مدت 2 ساعت این شب خاطره انگیز را شیرین‌تر خواهد کرد. این برنامه از ساعت 22تا24 ادامه دارد.

بازگشت جناب خان و خنده وانه

رامبد جوان در گفتگو با  حس آشنا عنوان کرده است که این برنامه شامل تغییرات زیادی بوده و برای تنوع بیشتر، احلام خانم هم همراه جناب خان حضور خواهد داشت. همچنین عروسک هایی از جناب خان و احلام نیز برای فروش عمومی تولید شده که درطریق همین رسانه عرضه خواهد شد.

مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم افزود: «نسیم آوا» در شبکه نسیم نیز با پخش آثاری با موضوع شب یلدا از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ لطفی دیگر به این شب خواهد بخشید. این برنامه تا 30دقیقه بامداد مهمان خانه‌های ایرانیان است.

منفرد سپس از پخش قسمتی از برنامه «شوخی با ستارگان» از شبکه نسیم در ساعت 30 دقیقه بامداد سه شنبه اول دی خبر داد و با معرفی برنامه «خنده خانه» گفت: این برنامه ساعت یک بامداد پخش می‌شود که شامل گلچینی از طنزهای فاخر پخش شده از شبکه‌های سیما است. 

برنامه‌های «هیجان در ساعت صفر» و «خنده بازار» نیز به ترتیب پس از پخش این برنامه روی آنتن می‌روند.