برنامه نود

این روزها شایعات بسیاری مبنی بر تعطیلی برنامه نود بر سرزبانها افتاده و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سخن از تعطیلی برنامه پرطرفدار و محبوب نود گفته می شود.

تعطیلی برنامه نود

عادل فردوسی پور، مجری برنامه نود، هنوز درباره احتمال تعطیلی برنامه اش عکس العملی نشان نداده است.

پس از حواشی زیادی که سر پخش مصاحبه عادل فردوسی پور با ظریف شاهد بودیم، برنامه نود با چالش بزرگی روبرو شد.

معاون سیمای رسانه ملی درواکنش به شایعاتی که از برکناری عادل فردوسی پور بعد از مصاحبه با ظریف مطرح شده بود بیان کرد که برنامه «نود» همچنان به پخش خود ادامه می دهد.

احتمال تعطیلی برنامه نود

به گزارش پارسینه به نقل از میزان، بعد از اینکه مصاحبه عادل فردوسی پور با جواد ظریف وزیر امور خارجه در برنامه «نود» پخش نشد، شایعات زیادی در فضای مجازی و رسانه ها مطرح شد، شایعاتی از جمله تمام شدن برنامه «نود» و اتمام کار عادل فردوسی پور که سال هاست اجرای این برنامه را بر عهده دارد تا اخراج و برکناری وی از این برنامه که به بعضی از آنها پاسخ‌هایی نیز از طرف مسئولان امر داده شد.

به گزارش مهر، علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی  در پاسخ به پرسشی درباره اجرای عادل فردوسی پور در برنامه «نود» و صحت و سقم حضور او در این برنامه عنوان کرد: برنامه «نود» همچنان به پخش خود ادامه می دهد.

وی همچنین درباره پخش مصاحبه فردوسی پور با ظریف که بیان شد بدون اطلاع مسئولان مرتبط بوده است و امکان پخش این مصاحبه اعلام کرد: ممکن است مصاحبه پخش شود.