زوج خوش تیپ و مشهور هالیوودی ، در کمال سادگی در هنگام خرید و در خیابانهای کامبوج روئیت شدند انجلینا جولی به همراه همسرش برد پیت با لباس بسیار ساده ای در این بازار مشاهده شده که این نکته برای همه جالب بوده ایت.

آنجلینا جولی” و “برد پیت” زوج مشهور هالیوودی هستند که گاه هوس می کنند به جای سفر با جت شخصی شان ،با بچه هایشان، مسافر اکونومی کلاس یکی از پروازهای مقصدشان باشند.

تیپ جالب آنجلینا جولی و برد پیت در حال خرید + عکس

تیپ زیبای آنجلینا جولی

این زوج سرپرستی چندین کودک را به عهده دارند که نشان از خیرخواهی و احساس مسئولیت انها نسبت به جامعه انسانی می باشد ایکاش هنرمندان و افراد مشهور کشورما نیز از این دست امور الگو گرفته و بجای تنها کسب مال و افزایش ثروت، کمی هم بانی خیر شده و دست افتاده ای را بگیرند.

این زوجِ همیشه در سفر، اخیرا به جنوب شرقی آسیا و کشور کامبوج سفر کرده اند.از میان 6 فرزند آنجلینا جولی40 ساله و پیت 51 ساله تنها “شیلو” 9 ساله آنها را همراهی می کند.

 تیپ جالب آنجلینا جولی و برد پیت در حال خرید + عکس

زوج هالیوودی در جدیدترین عکسها در حال خرید کردن از بازار محلی شبانه و روباز کامبوج هستند.این زوج در این سفر کاری با همکاری یکدیگر فیلمی نیز خواهند ساخت که پسر 14 ساله آنها “مادوکس” نیز که خود اهل کامبوج است قرار است در فیلم والدینش بازی کند.


                                                        برای عضویت کلیک کنید

                                                               gizoghlan@