خودکشی دانش آموز یزد


باز هم شاهد خودکشی دانش آموزی هستیم که بخاطر افت تحصیلی و ترس از سرزنش های اطرافیان به زندگی خود پایان می دهد. در روزهای گذشته نیز خبری مبنی بر خودکشی دانش اموز دیگری در یکی از روستاهای کشورمان بودیم که بخاطر افت شرایط تحصیلی و احضار وادینش به مدرسه، خودش را حلق آویز کرده بود.

جزئیات خودکشی دانش اموز نمونه دولتی یزد

متاسفانه بعد از اخبار متعدد خودکشی دانش آموزان ، این بار باخبر شدیم به گزارش پارسناز دانش آموز کلاس هفتم مدرسه نمونه دولتی بافق استان یزد خودش را حلق آویز کرد.یکی از دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی بافق روز دوشنبه هفته جاری در خانه‌شان دست به خودکشی زد.این نوجوان به میله بارفیکس داخل اتاق، خودش را حلق آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد؛ مادر این پسر نوجوان زمانی که به خانه بازگشت با جسد فرزندش روبرو شد.

بعد از این اقدام هولناک پسربچه ی یزدی جسد پسر نوجوان که «الف-ع» نام داشت به بیماستان ولیعصر(عج) منتقل شد و پلیس نیز به بررسی صحنه این اتفاق ناگوار پرداخت.گفته می‌شود،‌ این پسر نوجوان به دلیل افت تحصیلی دست به چنین اقدام هولناکی زده است و خود را به وسیله طنابی از میله بارفیکس اتاقش حلق آویز کرده است.

متاسفانه در برخی اوقات، فاصله روحی زیادی بین فرزندان و والدینشان ایجاد می شود که اثرات بسیار مخربی بر روی کودک می گذارد. شاید به دیده این کوک، شرایط افت تحصیلی، مانند پایان دنیا بوده است.