میثم رحمان

تی وی پرشیا اقدام به برگزاری مسابقه ای تحت عنوان بهترین خواننده پاپ کرده است که در آن به معرفی استعدادهای خوانندگی و خوانندگان پاپ خوش صدا پرداخته می شود این هفته، میثم رحمان از استان گلستان به عنوان دومین نفر پس از شهرام شکوهی، توانست مجوز ارائه آلبوم در ایران را دریافت کند.

خواننده محبوب تی وی پرشیا مجوز گرفت

میثم رحمان از استان گلستان شهرستان علی آباد کتول که در مسابقه خوانندگی نکست پرشین استار شرکت کرد توانست مجوز ارائه آلبوم در ایران را بدست بیاورد . به گزارش پارسناز  هفته اول بهمن ماه، آلبوم «یه عاشق» با صدای رحمان وارد بازار موسیقی ایران می‌شود.این آلبوم حال و هوایی عاشقانه دارد و حدود سه سال زمان صرف تولیدش شده است. آهنگسازی بیشتر قطعات این آلبوم مدوید لطیفی انجام داده و آهنگسازان دیگری چون پدرام کشتکار و کامران رسول زاده هم در این آلبوم همکاری داشته اند. مهران خلیلی کار تنظیم بیشتر قطعات را انجام داده است. مدوید لطیفی و علی راد هم قطعاتی را تنظیم کرده اند. حامد رجبی، مسعود محمدی، علیرضا حسینی، علی احمدیان و حسین غیاثی هم ترانه های البوم «یه عاشق» را سروده‌اند.

 میثم رحمان خواننده

رحمان پس از شهرام شکوهی دومین خواننده ای است که با شرکت در یک مسابقه تلویزیونی وارد عرصه موسیقی رسمی می‌شود.سال گذشته، رحمان اولین کنسرت رسمی اش را در گرگان و در قالب اجراهای استانی جشنواره موسیقی فجر روی صحنه برد.