نسرین مقانلو


نسرین مقانلو بخاطر پروزه کاری و بازی در یک سریال، نتوانست در سالگرد ازدواجش درکنار همسر و دوپسرش باشد. فرزندان نسرین مقانلو به اتفاق پدرشان، با تدارک یک سورپرایز، سالگرد ازدواجش را جشن گرفته و به وی تبریک گفتند.

نسریت مقانلو نیز در پاسخ به این مسئله برای آنها پیامی ارسال کرده و به همراه این پیام چند عکس جدید از خودش نیز برای آنها ارسال کرده است.

سالگرد ازدواج نسرین مقانلو + عکس

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام شخصی اش با انتشار این عکس نوشت: این عکس الان از عزیزانم به دستم رسید. اولین روز کریسمس مصادف با،سالگرد ازدواج من و همسرم که ثمره این ازدواج دو پسر عزیزمان میباشد.امسال22 سال از این پیوند گذشت.

عکس نسرین مقانلو

عکس جدید نسرین مقانلو در سالگرد ازدواجش

همسرم و پسران عزیزم قرار بود که الان پیشتون باشم،ولی به خاطر اینکه پروژه کاریم به پایان نرسیده نتونستم بیام منو ببخشید،ولی بدونید که الان بهترین آرزوم این بود که پیش شما عزیزانم باشم، میدونم همیشه منو در همه کارهام همراهی کردید، ازاین که شماها رو دارم خوشبخت ترینم، به امید دیدار قبل از عید نوروز خودمان. به خدای بزرگ میسپارمتان،همسر خوبم و پسرای عزیزم ممنون که همیشه حامیم بودید. به امید دیدارتان ای عزیزتر از جانم