مرد با اذیت و آزارهای فراوان، باعث شده بود تا همسرش از وی طلاق گرفته و با مرد دیگری ازدواج کند، به دنبال راهی بود تا تا از او بخاطر اقدام به جداییش انتقام بگیرد و اروا مجبور کند تا دوباره با وی ازدواج کند. درخشان، همسر این مرد دارای دو فرزند بوده که با همسر جدیدش زندگی خوبی را می گذراندند اما شوهر سابق دست بردار نبود.


قتل فجیع این بدست همسر سابقش درتهران + عکس

فریادهای کمک خواهی زن جوان در ساعت 12 و 20 دقیقه پنجم دی امسال اهالی خیابان ولی‌آباد شهرستان قرچک را به خیابان کشاند.مردم قرچک با مشاهده مردی میانسال و چاقو بدست در یک مغازه که با چاقو در حال ضربه زدن به زنی است به سرعت پلیس را مطلع کردند . مرد میانسال با مشاهده مردم از صحنه گریخت. .دقایقی بعد با حضور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرچک در محل حادثه، زن جوان که بر اثر اصابت 12 ضربه چاقو به‌شدت زخمی شده و به سختی نفس می‌کشید به بیمارستان منتقل شد، اما براثر شدت جراحات کشته شد

 

با مرگ زن جوان پرونده ابعاد تازه ای به خود گرفت و پیگیری برای کشف علت قتل و قاتل این زن جوان شدت بیشتری یافت به گزارش پارس ناز ماموران با بازبینی دوربین مداربسته محل جنایت، تصویر متهم به قتل را که در حال ضربه زدن با چاقو به زن جوان بود، به دست آوردند. با شناسایی خانواده مقتول ـ فاطمه ـ و احضار آنها به پلیس آگاهی شهرستان قرچک تحقیقات از آنها آغاز شد.

خانواده داغدار این زن با مشاهده تصویر قاتل فراری، گفتند او همسر سابق مقتول بوده که بارها دخترشان را به مرگ تهدید کرده و حتی دو ماه پیش در دادسرا تعهد داده بوده دیگر مزاحم مقتول و خانواده‌اش نشود .ماموران چهار ساعت بعد از وقوع این جنایت تلخ، ردپای او را در جنوب شرق تهران به دست آوردند و قاتل فراری را که به آرایشگاه یکی از اقوامش رفته بود تا با تغییر چهره از تهران خارج شود دستگیر کردند .مرد جنایتکار که همسر سابقش را با 12 ضربه چاقو کشته بود، چهار ساعت بعد از قتل و پیش از فرار از تهران دستگیر شد

قتل زن جوان بدست همسر سابقش

شوهر سابق این زن با انتقال به پلیس آگاهی گفت: به دلیل اختلاف‌هایی که با همسر سابقم داشتم تصمیم به قتل وی گرفتم. او را که در لباس‌فروشی کار می‌کرد، زیر نظر گرفتم و روز حادثه با اطمینان از این که در مغازه تنهاست وارد آنجا شده و او را با ضربه‌های چاقو کشتم .

درخواست عاجزانه پدر نابینا از مسئولان قضایی

محمد، پدر نابینای مقتول هنوز مرگ دختر جوانش و داغدار شدن دو نوه‌اش را باور ندارد.وی از مسئولان قضایی می‌خواهد داماد سابقش را که مرتکب این جنایت شده در ملأعام مجازات کنند.او گفت: داماد سابقم، معتاد به شیشه و سابقه‌دار بود. همیشه دخترم و فرزندانش را اذیت می‌کرد و بارها او را تهدید به مرگ کرده بود. هفت سال پیش شوهر سابقش به جان دخترم سوءقصد کرد که با شکایت دخترم به زندان افتاد. همان موقع دخترم طلاق غیابی گرفت و از بچه‌ها نگهداری می‌کرد

این پدر داغدار ادامه داد: شوهر سابق دخترم بعد از آزادی مزاحمت‌هایش را از سر گرفت، حتی یک بار پسرم را با چاقو زخمی کرد. از دخترم می‌خواست از شوهرش که با او زندگی خوبی داشت، جدا شود و دوباره با او ازدواج کند که دخترم حاضر به این کار نبود. بنابراین از او شکایت کردیم و تعهد داد دیگر مزاحم ما نمی‌شود اما مزاحمت‌هایش ادامه داشت و سرانجام هم جان دخترم را گرفت .

درخواست اعدام برای پدر

با پیگیری اولیای دم مقتول ، در ادامه روند این پرونده ، عرفان، پسر13 ساله مقتول نیز درخواست کرده قاتل مادرش خیلی زود محاکمه و قصاص شود. در حال حاضر پرونده در دادسرای قرچک تحت‌‌بررسی است.

هشدار پلیس

سرهنگ عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در باره این پرونده قتل به جام‌جم گفت: پس از وقوع این قتل، ماموران پلیس با همکاری خوب مسئولان قضایی شهر توانستند قاتل را چهار ساعت بعددستگیر کنند. او قصد داشت به شهر یزد فرار کند که ناکام ماند. تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه او توسط ماموران و زیر نظر بازپرس پرونده ادامه دارد.

وی با هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست برای حل مشکلاتشان حتما از مراکز قضایی و انتظامی کمک بگیرند و به اقدام‌های خودسرانه دست نزنند.در این پرونده نیز در صورت جدی گرفتن تهدیدهای متهم می‌شد از قتل جلوگیری کرد.