رشیدپور، از مجریان باسابقه و مشهور کشورمان می باشد وی که این روزها مجری کانال خبری روزنامه صمت می باشد خبری را مبنی بر سرقت اموالش در صفحه اینستا گرامش قرار داد.

 رشید پور، عنوان می کند که حدود یکساعت پیش، اموال داخل خودروی وی مورد سرقت قرار گرفته است. به این صورت که سارقین با شکستن شیشه خودرو، هر آنچه که داخل خودرو ائم از مدارک و لوازم بوده است را ربوده اند.

سرقت از خودروی رشیدپور

خودرو مجری معروف ، سرقت از خودرو مجری معروف : کانال خبری روزنامه «صمت» با اعلام این خبر، عکس زیر را به از صفحه اینستاگرام این مجری سابق تلویزیون منتشر کرد.

رضا رشیدپور

خودرو مجری معروف ، سرقت از خودرو مجری معروف : کانال خبری روزنامه «صمت» با اعلام این خبر، عکس زیر را به از صفحه اینستاگرام این مجری سابق تلویزیون منتشر کرد.  همچنین، «پارسینه» آورده است که رشیدپور شب گذشته با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:  «جلسه اتاق فکر دید در شب ساعت دوازده و نیم شب تمام شد. برگشتم به دفتر کارم که لوازم شخصی‌ام را بردارم، کمتر از پانزده دقیقه طول کشید. همسایه‌مان هراسان خبر داد که چند نفر سوار بر یک خودروی نقره‌ای‌رنگ، ماشینتان را زدند! تمام اسناد و مدارک، لپ‌تاپ قدیمی‌ام پر از فیلم‌ها و عکس‌های شخصی، وجه نقد و ... همین یک ساعت پیش اتفاق افتاد.»  این سایت می‌افزاید: رضا رشیدپور مدتی است با اجرای برنامه «دید در شب» در فضای مجازی، مورد توجه افکار عمومی و رسانه‌ها قرار گرفته است. همچنین رشیدپور در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 92 مجری کمپین‌های حسن روحانی بود و پس از روی کار آمدن دولت روحانی در برخی از سفرهای استانی این همکاری ادامه داشت.