در هفته های گذشته عادل فردوسی پور از سورپرایز خود در برنامه شب یلدا خبر می داد و برای این سورپرایز برنامه ریزی زیادی انجام داده بود اما متاسفانه سورپرایز عادل فردوسی پور بدست یک گزارشگر و با انتشار یک عکس از عادل فردوسی پور و دکترظریف وزیر امورخارجه، لو رفت.مصاحبه عادل فردوسی پور با ظریف

عادل فردوسی پور در واکنش به لو رفتن سورپرایز خود، عنوان کرد که بسیار از این کار ناراحت شده و برنامه هایش با لو رفتن سورپرایزش بهم ریخته.

لو رفتن سروپرایز عادل فردوسی پور، چیزی از زیبایی گزارش و مصاحبه او کم نخواهد کرد و توصیه می کنیم که مصاحبه عادل فردوسی پور با ظریف را از دست ندهید.

تهیه کننده برنامه نود می خواست بینندگان برنامه خود را سورپرایز کند اما انتشار یک عکس از او در حال مصاحبه با ظریف، کار را خبر کرد. حالا همه خبر دارند که فردوسی پور یک مصاحبه با ظریف انجام داده و قرار است آن را در برنامه نود پخش کند. این مصاحبه در برنامه همین هفته پخش خواهد شد.

مصاحبه عادل فردوسی پور با ظریف

البته انتقاداتی از فردوسی پور شده بود که چرا سیاسی شده اما مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی وزارت ورزش از فردوسی پور حمایت کرده و در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «این روزها برخی نقدها به مصاحبه دوست و همشهری عزیز و خوب من با دکتر ظریف بالا گرفته. برای اطلاع همه عرض می کنم رقابت های بین المللی ورزشی یعنی مراوده با کشورها یعنی دخیل شدن سیاست خارجی و روابط و منافع ما با کشورها ، وزارت خارجه ، سفارت ها و کسنول گری های ایران در خارج همیشه همراه و یار ورزش بوده اند و اتفاقا یکی از اعضای ثابت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان نماینده اداره دیپلماسی عمومی وزارت خارجه است. تبریک می گم به عادل برای دیدگاه های جدیدش به فوتبال ، ورزش بخش مهمی از دیپلماسی عمومی و اتفاقا جنگ نرم است و برای همین سهم جدی در سیاست دولت ها در عرضه بین الملل از گذشته های خیلی دور داشته و امروز و فرداها هم خواهد داشت. از دکتر فردوسی پور (امتحان جامع هم داده) سئوال کردم کی مصاحبه آقای ظریف پخش می شه گفت شب یلدا و سفارش کرد حتما ببینید!»